Kurumsal

Ana sayfa > Kurumsal

Her gelişimin temelinde insana hizmet vardır. Hem çalışanlarımızın hem de hizmet verdiğimiz insanların mutluluğu ve memnuniyeti bizim önceliğimizdir. Bu bilinçle, müşterilerimizin hayatını kolaylaştıracak hizmetleri geliştirmekte ısrar ediyor ve 3S otomotiv sadece Kayseri'nin değil Türkiye'nin yükselen değeri yapmak için çabalıyoruz. Çalışanlarımız müşterilerimize kısa zamanda katkı sağlayacak çözümler üretmektedir.

Servisimiz 2200 m² kapalı alan içerisinde kendi bölümlerinde uzman eğitimli 35 adet personel ve son teknoloji ekipmanlarla tüm markalara KAPORTA - BOYA - BOYASIZ GÖÇÜK DÜZELTME - MEKANİK - MOTOR - ELEKTRİK - ROT BALANS - ÖN DÜZEN - KLİMA - LASTİK -YEDEK PARÇA hizmeti sunmaktadır.

servisimizde aracınızı izleyebilmeniz için özel hazırladığımız bekleme alanlarımızda sıcak bir kahve içebilir, günlük gazetelere bakabilir ya da kablosuz internet  bağlantısı ile işlerinizi takip edebilirsiniz.


Randevulu - randevusuz servis kabul ,müşteri gözetiminde araç kabul, son kontrol ve modern test cihazlarıyla donatılmış servisimizden güler yüzle ayrılmanız için çabalıyoruz.

Çalışmalarımızda ve ilişkilerimizde kalıcılık ve güvenirlik asıl hedefimizdir.3S otomotiv olarak iş yapan değil, birlikte iş yapılan bir çalışma tarzını benimseyerek hedefimize emin adımlarla sizlerle ilerlemek önceliğimizdir.